Ново-Пасит: рiвновага - понад усе!
Нова Аптека


30 мая 2013, 09:18
Наша сеть на ежемесячной основе выпускает дайджест с новинками и актуальными предложениями в нашей сети.
Данное предложение будет действительно в течении всего июня! Вы заботитесь о своём здоровье, а мы делаем всё возможное для того, чтоб это было доступно!

12 марта 2013, 17:33
Фиксированные цены в аптеках нашей сети!
С заботой о наших клиентах, мы установили фиксированные цены!

Все новости...Дополнительные скидки при резервировании на справочной!
Резервируйте препараты по телефону, это не только удобно, но и предоставляет Вам право на
получение дополнительных скидок (от 3 до 8%) в зависимости от суммы заказа.

Сохраняйте Ваш чек и получайте скидку в размере 3% на следующую покупку!
Используйте уникальный штрих-код чека для получения скидки.
Акция действует во всех аптеках сети!

Резервируйте препараты на справочной и получайт скидку в размере 8%!
Скидка реализуется при выкупе препаратов в аптеке по адресу: ул. Маршала Малиновского,12.


Ново-Пасит: рiвновага - понад усе!

Кожен прагне внести гармонію в усі сфери життя,  але у бурхливому потоці повсякдення неможливо  уникнути  стресів.  Після  надмірного напруження  конче  необхідне  розслаблення,  адже правильне чергування  цих процесів є основою повноцінного існування.               

Усе вийшло з-пiд контролю...

Коли перелік обов’язків настільки великий, що немає можливості перевести подих, організм починає давати збій, відчувається перевтома… Стрес дає про себе знати: порушується сон, погіршується фізичний стан, з’являється поганий настрій. Навіть у сні організму непросто відновити втрачені сили, тому впродовж дня складно сконцентруватися. Це перша ознака того, що необхідно зробити перерву. Проте інколи організму складно боротися зі стресом самостійно і зняти напругу. До того ж не хочеться довести себе до виснаження і мати проблеми зі здоров’ям. Від вашої нервовості страждаєте не тільки ви, а й оточуючі. Подумайте і про них! Адже всі хочуть бачити вас спокійною, радісною і щасливою.

Відновлюємо втраченi сили!

Зняти наслідки стресу й попередити його появу в майбутньому вам допоможуть заняття йогою, пілатесом,  масаж, відпочинок на свіжому повітрі тощо. Однак в умовах постійної зайнятості іноді так складно знайти для цього час. Найбільш безпечні засоби, що допоможуть зняти напруження, - лікарські рослинні препарати. На  жаль, більшість заспокійливих препаратів мають лише седативний ефект, але не знімають напругу. З одного  боку, ви нібито заспокоїлись, а з іншого - напруження залишилося, і ви знову починаєте хвилюватися. Щоб  уникнути надмірної дратівливості, нервовості, необхідно обирати препарати, які здійснюють седативну дію та знімають напруження. До таких засобів належить Ново-Пасит. Цей комбінований рослинний засіб комплексно лікує не тільки психоемоційні порушення, але і їхні наслід- ки (проблеми з судинами, шкірою,  розлади органів травлення  тощо).  Він  містить  комплекс  екстрактів семи лікарських рослин — валеріани, меліси, глоду, звіробою, пасифлори, хмелю, бузини, які мають заспокійливі властивості. Гвайфенезин, що входить до складу препарату, знімає напругу, а також здійснює протитривожну дію. Ново-Пасит допоможе подолати симптоми багатьох нервових розладів - безсоння, тривогу, страх, хронічну втому, порушення пам’яті. Також він стане в нагоді, коли ви емоційно напружені, роздратовані, коли вас турбує  головний біль чи мігрень.  Залежно  від  ситуації  ви можете обрати зручну для вас форму - розчин або таблетки.

 

Будьте врівноважені, нехай щастя і радість стануть вашими постійними супутниками в житті! 

В наших аптеках ви можете придбати Ново-Пасит табл. в/о №10 усього за 21,25! Ви дбаєте про своє здоров’я, а ми робимо усе можливе, щоб це було для Вас доступнiше!


Другие статьи© 2012—2013 Нова Аптека все права защищены